Sıkıştırılmış DLL Dosyasını Nasıl Açarsınız?

Site içerisinde bulunan DLL Dosyalarını tümü sıkıştırılmış halde bilgisayarınızı indirirsiniz. Bu sıkıştırılmış DLL Dosyalarını bilgisayarda nasıl açabilirsiniz örnekle anlatalım.

Sıkıştırılmış DLL Dosyasını Nasıl Açarsınız?

Buradaki işlemi tüm DLL dosyalarında uygulayabilirsiniz tüm sıkıştırılmış DLL dosyalarını açma işlemi aynen bu şekildedir.

x3daudio1_4.dll adlı DLL dosyasını bilgisayarınıza indirdiniz ve bu dosyayı açacaksınız. DLL dosya açma işlemini sıkıştırma programların birisi ile yapabilirsiniz.

Bu tamamen size kalmış hangi programı istiyorsanız kullanabilirsiniz, fakat .rar uzantısını destekliyor olması gereklidir.

İndirdiğiniz DLL dosyasının üzerinde fareniz ile sağa tıklayarak iki şekilde açabilirsiniz.

Birinci seçim Dosyaları Çıkart bu çekimde açmak istediğiniz dosyayı bilgisayarınızda nereye açmak istediğinizi ve klasör adını değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken ise “Dosyaları Çıkart” menüsünü kullanarak çıkan menüde çıkarmak istediğiniz yeri bilgisayarınızın neresine açmak istediğinizi belirlemek olacaktır.

DLL Dosyasının Yerini ve Klasör Adını Değiştirme

Arşiv yapmak daha sonra kullanmak isteyenler özel arşiv dosyası oluşturmak için bu yöntemi kullanabilirler.

İlerleyen zamanda tekrar ihtiyacınız olduğunda indirme yapmadan arşivlediğiniz DLL dosyasını tekrar bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

İkinci ve basit seçim ise “Buraya Çıkart” bu menüyü kullandığınızda hiç bir ayarlama yapmadan direk indirdiğiniz DLL dosyasını açabilirsiniz. Bu yöntem tek tuşla ve daha kısa süreli olan işlemdir.

DLL dosyası açma işlemi ile alakalı diğer sayfaları da okumanızı tavsiye ederiz.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra onaylanma sürecine girecektir. Onaylanana kadar sitede görünmez. Gün içerisinde sorunuzu gören ilk moderatör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.