DLL Dosyası Açma ve Değiştirme Uyarıdır!

DLL dosyasını DLL açma programı kullanarak açmak veya üzerinde değişiklik yapmak mümkündür.

DLL dosyaları ilgili programlar ile birlikte çalıştığında görevlerini yerine getirirler. Tek başına çalışmaz, tek başına bir işlevi olmaz.

DLL dosyayı açma ve değiştirme işlemlerini doğru bir şekilde yapmanız için DLL dosyaların işleyişini iyi bilmeniz gerekmektedir. Eğer bir bilgisayar yazılımcısı değilseniz veya DLL hakkında bilginiz yok sadece merak ediyorsanız DLL Dosyasını işlevini bilmeden değiştirmeniz ve düzenlemeniz mümkün değildir. Değiştirmek istediğinizde muhtemelen ilgili DLL dosyayı bozacak çalışmasını engelleyeceksiniz.

DLL Dosyası Açma ve Değiştirme Uyarıdır!

DLL dosyası işlevi hakkında bilginiz yoksa üzerinden değişiklik yapmayın, açmaya düzenlemeye çalışmayınız.

İnternette birçok DLL dosyasını açma programları bulunmaktadır. Bu programların neredeyse tümü profesyonel kullanıcılar için sunulmuş programlardır. Bu sebepten ve sistem güvenliğiniz için size herhangi bir DLL açma program önerisi sunmuyoruz. Bu tür profesyonel kullanıcılar veya yazılımcılar hangi programı kullanacaklarını kendileri bilmektedir.

Dll dosyasını açmayı diğer sitelerden veya video sitelerinden izledim acaba orada anlattığı şekilde yaparsam olur mu?

Bu tür aklınızda bir soru var ise kesinlikle cevabımız “HAYIR” olacaktır.

Her DLL dosyasının işlevi farklı, farklıdır. Bir DLL dosyasını işlevi farklı iken diğer DLL dosyasının işlevi ise çok farklıdır. Başka bir yerden aldığınız gelişigüzel bir bilgi ile DLL dosyasını değiştirmeniz veya sorunuzu çözebilmeniz DLL işlevlerini tam olarak öğrenmedikçe mümkün değildir.

Sıkıştırılmış bir DLL dosyayı sıkıştırma programı ile açma ile DLL dosyalarını açma aynı şey değildir. Sıkıştırılmış program ile DLL dosyası açmanızda hiç bir sakınca yoktur çünkü DLL dosyası üzerinde oynama yapmamış olursunuz.

DLL dosyasını açmaya çalıştıysanız, tekrar önceki haline getirmeniz için sitede “DLL Dosyasını Eski Haline Getirme (Birlikte Aç, Metin Olarak Açma ya da Diğerleri)” yardım sayfasına giderek nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra onaylanma sürecine girecektir. Onaylanana kadar sitede görünmez. Gün içerisinde sorunuzu gören ilk moderatör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.

DLL Dosyası Açma ve Değiştirme Uyarıdır! için 1 Paylaşım Yapılmış

  1. Can ÖRNEK 17 Mart 2018

    teşekkürler yararlı oldu merak ediyor ama bulamıyordum iyi çalışmalar.