Sitede Bulunan DLL Dosyaları Güvenliği

DLL Hakkında Sorun veya Okuyun (12 Paylaşım Yapılmış)

Site içerisinde bulunan tüm DLL dosyalarını direk sunucudan yararlanılarak indirmektedir. Bu sebepten dolayı indirdiğiniz DLL dosyaları karşı sunucu veya başka adreslerden indirme imkânı sunmayız.

Sitede ki tüm DLL dosyaları tarafımızdan virüs ve diğer zararlı yazılıları karşı önlem amacı ile detaylı bir şekilde taratılarak sunucumuza yerleşmektedir. Bununla yetinmeyerek tüm DLL dosyalarını ayrıca birçok virüs programı ile haftalık olarak kontrollerini de tekrar yapmaktayız.

Sitede Bulunan DLL Dosyaları Güvenliği

Taratma işlemimiz ise sitede bulunan DLL dosyalarını sunucumuz virüs programları tarafından kontroller yapıldığı gibi ayrıca kendi bilgisayarımıza tüm DLL dosyalarını çekerek ayrıca bir kontrol işlemi yaparız.

Bu işlemler biraz meşakkatli bizim için zor, yorucu işlem olmasına rağmen burada amacımız her zaman sizlere doğru ve temiz DLL dosyası sunmak ve sunmaya devam etmek olacaktır. Site içerisinde bulunan tüm DLL dosyalarını gönül rahatlığı ile indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Size düşen görev ise İndirdiğiniz DLL dosyası üzerinde değişiklik yapmamak ve tamamını direk olarak indirmeniz olacaktır. İndirdiğiniz DLL dosyasını sadece bilgisayarınıza yerleştiriniz ve üzerinde değişiklik kesinlikle yapmayınız. Değişiklik yaptığınız takdirde DLL dosya güvenliğini bozarak ilgili DLL dosyasını çalışmaz hale getirebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz DLL dosyası için ayrıca siz de virüs koruma programlarından herhangi birisi ile kontrol etmenizi öneririz.

Türkiye’nin en geniş ve kapsamlı DLL indirme sitesi olan dlldosyaindir.com size tüm DLL dosyalarını güvenle indirme ve kullanım imkânı sunar ve yılların verdiği tecrübe ile yıllarca güvenle kullanma imkânı sunmaya devam edecektir.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra onaylanma sürecine girecektir. Onaylanana kadar sitede görünmez. Gün içerisinde sorunuzu gören ilk moderatör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.

Sitede Bulunan DLL Dosyaları Güvenliği için Toplam 12 Paylaşım Yapılmış.

 1. Teşekkürler 5 yıldır sitenizi sorunsuz kullanıyorum. Çocukluğumuz sitesi oldu. İnşallah hizmetinizde baki olur.

  1. Selam Tolga Bey, iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. 2017 yılından bugüne sürekli hizmetinizdeyiz. Tekrar teşekkürler.

 2. Bu sitedeki wow64win.dll dosyasını indirmeden önce wow64win.dll bulunamadı hatası alıyordum. İndirdikten sonra syswow64 vs system32 ye attım (bilgisayarım 64 bit) şimdi hata almıyorum, wow64win.dll gerektiren uygulamalar açılmıyor.

  1. Selam Muhammed Bey, wow64win.dll uyarısını çözmüşünüz. Program halen çalışmıyorsa bu artık DLL ile alakalı bir durum değildir. DLL uyarısı almıyorsunuz programda sorun olduğu için çalışmıyordur.

   1. Evet ama Zoom Minecraft undertale Torrent Discord veya Roblox ta da aynısı oluyor veya herhangibi bir .exe uzantılı dosyada oluyor.

  1. Selam Mehmet Bey, vcspc.dll yüklemedi uyarısı nerede alıyorsunuz. Nerede aldığınız önemli ona göre cevaplamak gerekir. Eğer DLL ihtiyaç ise sitede vcspc.dll indir sayfasında bulabilirsiniz.

 3. Selam ben bilgisayarıma PUBG indirmek istiyorum ama MSVCP140.dll bulunamadı yazıyor. Bilgisayarımın bit surumu 64 bit oluyor. O zaman ben hangisini ind

  1. Selamlar Ümit Bey, DLL dosyalarında rakamca en büyük olan en güncel DLL dosyasıdır. İndirmek istediğiniz DLL dosyası için normal kullanıcılar için önerimiz en güncel DLL dosyasını yani rakamca en büyük olan versiyonu indirmeleri önermekteyiz. Diğerler versiyonlar da işinizi görür, en güncel olanı indirmek doğru olandır.

 4. Bilgisayar her açıldığında mfc11ou.dll programı eksik diyor. Bu bilgisayarınızda bazı hatalara sebep olabilir diye bildirim geliyor. Normal bir veya iki defa basacağım programlara 4-5-6 defa basıyorum. Oyunlarda sık, sık durgunluk yapıyor

  1. Servet Bey, hata aldığınız DLL dosyasının ismini doğru yazdığınıza emin misiniz? DLL olarak yönlendirecektik fakat yazmış olduğunuz DLL dosyası ne yazık ki mevcut değil. Yanlış yazabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak sizin yapmanız gereken hata aldığınız DLL dosyasını sistem klasörün içerisine yeniden yükleyerek DLL dosyasını onarmanız olacaktır.

   Eğer başlangıçta DLL hatası gelmesini istiyorsanız Windows başlangıcında DLL hatası aldığınız programı kaldırarak sorunu çözebilirsiniz. Farklı bir yöntemde hangi program veya oyun bu DLL hatasına neden oluyorsa ya onarma yapınız veya silerek tekrar kurunuz.

   Burada size 3 alternatif yol önerdik, tavsiyemiz DLL dosyasını yenilemenizdir.