Sitede Bulunan DLL Dosyaları Güvenliği

Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

DLL Hakkında Sorun veya Okuyun

Site içerisinde bulunan tüm DLL dosyalarını direk sunucudan yararlanılarak indirmektedir. Bu sebepten dolayı indirdiğiniz DLL dosyaları karşı sunucu veya başka adreslerden indirme imkânı sunmayız.

Sitede ki tüm DLL dosyaları tarafımızdan virüs ve diğer zararlı yazılıları karşı önlem amacı ile detaylı bir şekilde taratılarak sunucumuza yerleşmektedir. Bununla yetinmeyerek tüm DLL dosyalarını ayrıca birçok virüs programı ile haftalık olarak kontrollerini de tekrar yapmaktayız.

Sitede Bulunan DLL Dosyaları Güvenliği

Taratma işlemimiz ise sitede bulunan DLL dosyalarını sunucumuz virüs programları tarafından kontroller yapıldığı gibi ayrıca kendi bilgisayarımıza tüm DLL dosyalarını çekerek ayrıca bir kontrol işlemi yaparız.

Bu işlemler biraz meşakkatli bizim için zor, yorucu işlem olmasına rağmen burada amacımız her zaman sizlere doğru ve temiz DLL dosyası sunmak ve sunmaya devam etmek olacaktır. Site içerisinde bulunan tüm DLL dosyalarını gönül rahatlığı ile indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Size düşen görev ise İndirdiğiniz DLL dosyası üzerinde değişiklik yapmamak ve tamamını direk olarak indirmeniz olacaktır. İndirdiğiniz DLL dosyasını sadece bilgisayarınıza yerleştiriniz ve üzerinde değişiklik kesinlikle yapmayınız. Değişiklik yaptığınız takdirde DLL dosya güvenliğini bozarak ilgili DLL dosyasını çalışmaz hale getirebilirsiniz.

Türkiye’nin en geniş ve kapsamlı DLL indirme sitesi olan dlldosyaindir.com size tüm DLL dosyalarını güvenle indirme ve kullanım imkânı sunar ve yılların verdiği tecrübe ile yıllarca güvenle kullanma imkânı sunmaya devam edecektir.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra editörler tarafından onaylanma sürecine girecektir! Onaylanana kadar sitede görünmez, gün içerisinde sorunuzu gören ilk editör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.