DLL Dosyalarını Manüel Olarak Yüklemenizi Öneririz!

DLL dosyasını Windows için sürekli olarak manüel yüklemenizi (sadece DLL dosyasını indirerek doğru klasöre yükleme) tavsiye ediyoruz. Paket olarak yükleme olsa da Visual Studio 2015 için Visual C++ Yeniden Dağıtılabilir gibi bu paket içerisinde her DLL dosyası bulunmaz.

DLL dosyalarının yapımcıları farklı, farklıdır. Yüklediğiniz paket kurulumda ortalama 50 DLL dosyası yüklediğini düşünürsek on binlerce DLL dosyasını vardı ve bu yükleme diğerlerini ile alakalı değildir, paket yükleme yapmadan paket yükleme imkanı olmayan on bilerce DLL dosyası vardır. Bu sebepten dolayı kullanıcılara sürekli olarak manüel yükleme tavsiye etmemizin asıl nedeni budur.

Reklam Alanı
DLL Dosyalarını Manüel Olarak Yüklemenizi Öneririz!

İndireceğiniz DLL dosyasında site içerisinde yazılan yükleme işlemlerini dikkatli bir şekilde okuyarak sistem klasörüne yükleyiniz. DLL uyarısı yine devam ederse uyarı aldığı yazılımın (oyun, program veya diğer yazılımlar) kök dizinine ilgili DLL dosyasını yükleyiniz. DLL yükleme hakkında kullanıcılara birçok yardım sayfası oluşturduk bu yardım sayfaları DLL yüklemeni hakkında size yardımcı olacak önemli kurallar içermektedir.

Manüel olarak DLL dosyasını yüklemeyi öğreniniz! Her DLL dosyası için paket kurulum yoktur. Paket kurulum yaptığınızda DLL dosyası yüklenir fakat başka bir DLL dosyasında uyarı aldığınızda yine manüel olarak yüklemek zorunda kalabilirsiniz. DLL yükleme işlemini tam olarak öğrendiğinizde ilerde DLL uyarısı ile karşılaştığınızda sizin için DLL uyarısı çözmek daha kolay olacaktır.

Reklam Alanı

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra onaylanma sürecine girecektir. Onaylanana kadar sitede görünmez. Gün içerisinde sorunuzu gören ilk moderatör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.