Sitede DLL Dosyası Bulma ve DLL Bulucu

Site içerisinde on binlerce DLL dosyası bulunmaktadır. Bu DLL dosyaları site içerisinde daha kolay bulabilmesi için harf, harf sıralanacak şekilde listeler halinde hazırladık.

A harfinden Z harfine kadar ve 0–9 rakamları arasında DLL dosyalarını bulabilmeniz mümkün. İstediğiniz ihtiyacınız olan DLL dosyasını kategorilere giderek bulabileceğiniz gibi arama kutusunu da kullanarak bulabilirsiniz.

Sitede DLL Dosyası Bulma ve DLL Bulucu

Kategoriler Yararlanarak DLL Dosyası Bulma

Kategori yardımı ile DLL dosyası bulmak için ihtiyacınız olan DLL dosyasının baş harfine uygun olan kategoriyi seçmelisiniz. Msvcp110.dll adlı dosyayı arıyorsanız sitede bulunan D ile başlayan DLL dosyalarına giderek sıralanan listeden msvcp110.dll adlı dosyayı bulabilirsiniz.

DLL dosyasını baş harfine uygun olmayan ve rakamla başlayan bir DLL dosyası arıyorsanız bunun içinde sitede 0–9 ile başlayan DLL dosyaları kategorilerine gitmelisiniz. Bu kategoriden 1 rakamından başlayarak 9 rakamına kadar olan tüm DLL dosyalarını görebilirsiniz. Rakam ile başlayan DLL dosyaları harf ile başlayan DLL dosyalarından daha az olduğundan rakamları kendisi içinde bölme gereği görmedik.

Arama Kutusundan Yararlanarak DLL Dosyası Bulma

Bu yöntem kategorilerden bulmadan daha kolay bir yöntemdir. DLL bulucu işleminizde ise en etkili çözümdür. Bunun için sitede bulunan arama kutusuna sadece DLL adını yazmanız yeterli olacaktır. Msvcp110.dll dosyasını arıyorsanız msvcp110 veya msvcp110.dll olarak arayabilir bu aramayı 3 harften az olmayacak şekilde kısaltabilirsiniz.

Eğer sadece ilgili DLL dosyasını sitede bulmak istiyorsanız tam adını yazın, yazım yanlışı yapmadan dikkatli bir şekilde direk aramak yeterli olacaktır.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra onaylanma sürecine girecektir. Onaylanana kadar sitede görünmez. Gün içerisinde sorunuzu gören ilk moderatör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.