Azerbaycanlı Kardeşlerimiz İçinde DLL Desteği Veriyoruz!

Dlldosyaindir.com 2 yıla yakındır ziyaretçilerine DLL indirme ve DLL destek alanında hizmet vermektedir. Bu süre zarfında binlerce soruyu aynı gün içerisinde cevaplayarak gelen ziyaretçilerimize hizmet etmenin haklı gururu yaşamaktayız.

Yaklaşık 2 milyon indirmeye ulaşan Dlldosyaindir.com trafik analizimizde Azerbaycan’da bulunan Azeri Türk kardeşlerimizin oranın %8 olduğunu biliyoruz. Bu geçen yıllarda %2 iken 2018 yılında %8’e ulaşmış, her ayda ilerleyerek artmaktadır. Fakat bir ufak bir sorun var gibi? Site içerisinde indirmeleri kullanan Azeri kardeşlerimizin soruları göremediğimizi fark ettik.

Azerbaycan için DLL Desteği Vermekteyiz

Bu sebeple bu yazıda Azeri kardeşlerimize de hizmet verdiğimizi bilmeleri için buradan bildiri sayfası hazırlamayı uygun bulduk. Azeri kardeşlerimiz sitede bulunan tüm DLL dosyaları hakkında bizlere sorularını sorabileceklerini buradan belirtmek isteriz. Azeri ziyaretçilerimizden gelen her soru tarafımızdan en ince ayrıntısına kadar incelenerek sorularına cevap diğer kullanıcılara verildiği gibi hızlı olacaktır.

Soru ve sorularınızı nasıl bize iletebileceğinizi bu vesile ile tekrar hatırlakta isteriz. Bir DLL hakkında sorunuz var ise o DLL sayfasında sorunuzu bize iletebilirsiniz. Mesela mss32.dll hakkında sorunuzu site içerisinde mss32.dll sayfasının altında bulunan “DLL Destek Merkezi” alanına yazmanız yeterlidir.

Genel bir DLL hakkında yardıma ihtiyacınız varsa, sitede “Z-A Harfi Arası DLL Yardım Sayfaları” kategorisine giderek yardım sayfalarını görebilirsiniz.

Burada kategoride yazılan yardım sayfalarını okuyabilir, okuduğunuz yardım yazısı hakkında sorunuzu yine sayfa altında bulunan “DLL Destek Merkezi” alanını kullanarak bize sorularınızı sorabilirsiniz. Bizi tercih eden tüm Azeri kardeşlerimize teşekkürlerimizi sunar, DLL hakkında onların da hizmetinde olduklarını ve bu işlemlerin tamamen ücretsiz olduğunu tekrardan hatırlatmak isteriz.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra onaylanma sürecine girecektir. Onaylanana kadar sitede görünmez. Gün içerisinde sorunuzu gören ilk moderatör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.