DLL Açarken Arşiv Bulunmadı Uyarısı Alanlar

DLL Hakkında Sorun veya Okuyun

İndirdiğiniz DLL dosyasını Winrar ile açmak istediğinizde Arşiv bulunmadı uyarısı alıyorsanız alt tarafta yazılanlardan herhangi birisini uygulayınız. Arşiv açma sırasında WinRar: Tanı mesajları altında Arşiv bulunmadı uyarısı alıyorsanız Winrar versiyonunuzu güncellemeniz gerekmektedir. Tavsiye olarak size önereceğimiz Winrar versiyonu için ise 5.50 ve üzeri olan tüm versiyonlar.

DLL Arşiv Bulunmadı Uyarısı

Winrar 5.50 ve üzeri olan versiyonlarını buradan indirin. İndirdiğiniz versiyonun 5.50 ve üzeri olduğuna emin olunuz, aksi takdirde yine aynı uyarıyı almaya devam edersiniz.

Winrar versiyonunuzun Türkçe, İngilizce ve diğer dillerde olması bir farklılık göstermez. Türkçe Winrar içinde, İngilizce Winrar içinde 5.50 versiyon ve üzeri olduğu sürece sorunsuz DLL arşivini açabilirsiniz. Winrar önceki versiyonunu kullananlar önceki versiyonu silmeden 5.50 versiyonu ve üst versiyonu bilgisayarına kurmaları yeterli olacaktır. DLL dosyalarını açmak için size Winrar ilk tavsiyemizdir.

Eğer Winrar harici bir program kullanmak istiyorsanız alt tarafta alternatif arşiv açma programlarından istediğinizi kullanabilirsiniz. Bu programlar için de site içerisinde Rar olarak sıkıştırılmış DLL dosyalarını sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz.

Winrar harici Winzip son versiyonu veya 7-Zip son versiyonundan istediğinizi kullanabilirsiniz. Winzip veya 7-Zip kullananarak DLL dosyasını açmak isteyenler ilgili programın en son versiyonunu bilgisayarlarına indirmelerini tavsiye ederiz.

Winzip son versiyonu için buradan (Winzip), 7-Zip son versiyonunu bilgisayarınıza indirmek için buradan (7-Zip) bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Winrar ve Winzip deneme, 7-Zip ise ücretsiz sıkıştırma programıdır.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra onaylanma sürecine girecektir. Onaylanana kadar sitede görünmez. Gün içerisinde sorunuzu gören ilk moderatör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.