iTunes için api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hatasını Düzeltme

DLL Hakkında Sorun veya Okuyun (11 Paylaşım Yapılmış)

iTunes programını bilgisayarınızda açmaya çalışırken karşınıza api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası çıkıyorsa bu hatayı nasıl düzeltebileceğinizi sayfada bulabilirsiniz.

iTunes için api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hatasını Düzeltme

1. İşlem

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını indirerek Windows işletim sisteminizin bit sürümüne sayfada ki yöntemleri aynen uygulamalısınız. Sayfada anlatılan işlemleri mutlaka 64 bit işletim sistemi kullanıcıları 64 bit işletim sistemi için 32 bit işletim sistemi kullanıcıları ise 32 bit olanı uygulamalıdır. Windows için bit sürümünü bilmiyorsanız “Windows Sürümüm 32 Bit mi, Yoksa 64 Bit mi?” sayfasına giderek öğrenebilirsiniz. Şimdi alt taraftan api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll indirme linkine gidin.

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll İndir

2. İşlem

Birinci işlemi yaptınız ve hata halen devam ediyorsa diğer bir işlem olarak DLL dosyasını paket olarak yükleyebilir api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatasını çözebilirsiniz.

İlk olarak Microsoft sitesi “Windows’da Evrensel C Çalışma Zamanı Güncelleştirmesi” sayfasına gitmelisiniz. Sayfada tüm işletim sitemlerini için 32 bit veya 64 bit indirmeler yer alacaktır. Siz işletim sisteminiz ve işletim sisteminizin türüne göre Update for Universal C Runtime in Windows paketini indirerek bilgisayarınıza kurunuz.

Önceden bu paketi kurduysanız ve hata alıyorsanız önceki kurmuş olduğunuz Update for Universal C Runtime in Windows paketini kaldırarak tekrardan bilgisayarınıza kurunuz.

Update for Universal C Runtime in Windows paketini kurduktan sonra tek sefer bilgisayarınızı başlatınız. İtunes programını bilgisayarınızda açmayı deneyiniz. Bu şekilde api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll sorununu çözüldüğünü göreceksiniz.

Sayfada ilk olarak 1. işlemi uygulayınız 1. işlem eğer bilgisayarınızda yaptığınız halde halen hata devam ediyorsa 2. işlemi yaparsınız. 1. İşlemi yaptıktan sonra api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası düzeldiyse 2. işlemi yapmanıza gerek yoktur.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra onaylanma sürecine girecektir. Onaylanana kadar sitede görünmez. Gün içerisinde sorunuzu gören ilk moderatör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.

iTunes için api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hatasını Düzeltme için Toplam 11 Paylaşım Yapılmış.

    1. Selam Fahri Bey, DLL dosyasının devamı vardır. Sitede arama yaparak DLL dosyasını bularak indirebilirsiniz. Eğer sayfada ki DLL dosyasından yani api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasınından bahsediyorsanız buradan indirebilirsiniz.

  1. oyun:knıght online proğram:teamspeak api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bu dosyanın eksik olduğunu söyleyen pencere açıyor..burda birçok secenek var fakat hangisi olduğunu bilmediğim için birşey yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz tşkr.ederim.

    1. Caner Bey, sayfada anlatılanları uyguladığınızda DLL sorunu düzelecektir. İlk birinci işlemi yani manüel olarak api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını yüklemeyi deneyiniz. Normal şartlarda ilk anlatılan DLL sorunu çözecektir. Manüel olarak yükleme yapamazsanız 2. işlem de sorunu çözecektir.

    1. Teşekkür ederiz. Sizlere yardımcı olmak bizleri de emin olun mutlu ediyor. Sorunuz ilerde olursa ömrümüz yettikçe burada olduğumuzu ve sizlere hizmet vereceğimizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, hayırlı bayramlar.

  2. 1. şecenekte başarısız oldum team wairwr programı ile uzaktan yardımcı olabilir misiniz?

    1. İkinci seçenekte olanı işlemi yapınız. Sorunuzun detaylarını alt tarafta yanıtladım. 1. seneği yapamadıysanız 2. seçenek de yazılanları bilgisayarınıza doğru uyguladığınız da DLL hatasını çözersiniz.