DLL Destek – Soru ve Çözüm Bulma Soru Aratma Sayesinde DLL Sorunu Çözme

Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

DLL Hakkında Sorun veya Okuyun (6 Katılım Yapılmış).

Site içerisinde yayınlanmış ilgili DLL sayfasından ve site genelinde binlerce soru ve cevap bulunmaktadır.

DLL dosyası hataları genelde yaygın bilinen hatalardır. Başka tarafından sorulmuş soru ve buna verilmiş çözüm yolu ile kolaylıkla çözülebilmektedir. Site kullanıcıların birçoğu sürekli olarak aynı soruyu sorduklarından hem zaman kaybı hem de yoğunluktan, başka bir sebepten dolayı soruyu unutabilmektedir. Sizlere bu yardım sayfasını bu tür zaman kaybı yaşamanız çözümüne daha kısa sürede ulaşabilmeniz için hazırladık.

Dlldosyaindir.com DLL ile Alakalı Binlerce Soru Cevap Var

Başlangıçta da söylediğimiz gibi DLL hataları çoğunlukla aynıdır. Sizde DLL ile alakalı bir hata aldıysanız ilk olarak sormak istediğiniz soru ile alakalı başka kullanıcılar tarafından soru sorulmuş mu aratma yapabilirsiniz.

Arama içinde şu yolu izleyebilirsiniz. Hangi DLL dosyasında hata aldıysanız o DLL dosyasını arama kutusuna yazınınız. api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll, msvcp140.dll, xinput1_3.dll gibi. Daha özel arama yaparak da aratabilirsiniz. msvcp140.dll modülü yüklenemedi, api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll yordam giriş noktası gibi.

Bunun gibi kullanıcılar genelde aynı hatayı alırlar. Arama yönetimi site içerisinde var alan hali hazır cevaplar sayesinde hatanın çözümüne ulaşmanızı kolaylaştırmış olacaktır.

DLL hizmeti olarak sizlere yaklaşık 2 yıldır hizmet vermekteyiz. Başlangıçta günde onlarca soru alırken, bu sorular zamanla azalmıştır. Bunun sebebi ise dikkatli kullanıcılar aynı soruyu sorarak beklemedense, önceden sorulmuş soru var mı sitede aratarak sorusu ile alakalı verilen cevapta bulunan işlemi yaptıklarından soru sorma ihtiyacı duymamaktadır.

DLL Destek Merkezi

DLL Destek Merkezi ile bizlere soru veya sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sorunuz ile alakalı olan cevabı ise tekrar buradan yayınlarız.

Sorularınızı sorarken oyun adı ya da program adını yazmayı unutmayınız! Genel olarak olmadı, yapamadım tarzı sorular sormamaya özen gösteriniz. Sorunuzu anlamamız ve size daha iyi hizmet verebilmemiz için DLL hatasının detayını bilmemiz gerekmektedir.

Sorunuzu yazarak gönder butonuna bastıktan sonra editörler tarafından onaylanma sürecine girecektir! Onaylanana kadar sitede görünmez, gün içerisinde sorunuzu gören ilk editör sorunuza cevap verecektir. Sorunuzun cevabını görmek için gün içerisinde siteyi tekrar kontrol etmenizi öneririz.

DLL Destek – Soru ve Çözüm Bulma Soru Aratma Sayesinde DLL Sorunu Çözme için Toplam 6 Katılım Yapılmış.

  1. bilgisayarıma team speak 3 indirdim dün çalışıyordu fakat bugün msvcp140.dll ve vcruntime140.dll dosyalarının eksik olduğuna dair hata aldım onları bu siteden aldım C:\Windows\System32 ve C:\Windows\Syswow64 klasörlerine attım fakat bunda da 0xc000007b hatası almaya başladım bilgisayarımda Windows 10 (64bit) yüklü lütfen yardım edin dün çalışıyordu bugün ne oldu anlamadım kafayı yiyecem artık

        1. Bizde teşekkür ederiz. Sayfada ki işlemleri yaptığınız da düzecektir. Sorunuzun takibin kolaylığı için üye girişi yaparsanız (ilk sorunuzda üye girişi yapmamışınız) sizin için daha hızlı ve pratik olur. Sorun yaşarsanız tekrar buradan dönüş yapabilirsiniz.

    1. Eyüp Bey merhaba, sitede hiçbir DLL dosyasında rar şifresi yoktur. Gelişi güzel indirme yapmışınız. İndirdiğiniz yer başka bir internet sitesi, özellikle bu tür rar dosyasına şifre koyan indirmeleri kesinlikle açmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu tür dosyalarda ağırlıklı virüs, trojan ve diğer yazılım içeriyor, bilgisayar sağlığı için nereden indirildiği belli olmayan bu dosyayı hemen siliniz!

      Ve siteden tekrar istediğiniz DLL dosyasını indiriniz. DLL dosya indir hiçbir indirmeye şifre koymaz!